Вторник, 07 Квітня 2020, 14.30.48
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020року
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Меню
Головна » 2010 » Октябрь » 13 » Розпочався новий 2010-2011 навчальний рік
19.31.01
Розпочався новий 2010-2011 навчальний рік

Відбулися традиційні серпневі конференції педагогічних працівників, де були окреслені завдання перед освітянами на навчальний рік.

          Резолюція серпневої (2010р.) конференції педагогічних працівників Броварського району 
Ми, учасники серпневої (2010р.) конференції педагогічних працівників, заслухавши та обговоривши доповідь голови Броварської районної державної адміністрації Іваненка Петра Петровича «Освіта Броварщини в контексті соціально-економічного розвитку регіону», начальника відділу освіти Лукашевича Сергія Івановича «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2009-2010 навчальному році та завдання на 2010-2011 навчальний рік», враховуючи доручення голови районної державної адміністрації за результатами розгляду на колегії райдержадміністрації питання щодо готовності навчальних закладів до 2010-2011 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, вважаємо за доцільне спрямувати зусилля педагогічних колективів навчальних закладів на вирішення наступних проблем:
виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», реалізацію Програми розвитку системи освіти Броварщини на 2009-2012 роки (зокрема, програм «Шкільний автобус», «Вчитель», «Інформатизація навчальних закладів», Програми впровадження профільного навчання на 2010-2012 роки та ін.);
відділу освіти, навчальним закладам створити умови для забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти. З цією метою:
Продовжити процес формування оптимальної мережі навчальних закладів, зміцнення їхньої матеріальної бази.
Завершити формування освітніх округів.
Забезпечити охоплення дітей відповідного віку різними формами дошкільної та загальної середньої освіти.
Створити умови для введення допрофільної підготовки та профільного навчання учнів.
Продовжити підготовку педагогічних та управлінських кадрів до реалізації завдань профільного навчання.
Завершити забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними навчально-комп'ютерними комплексами, ліцензійними навчальними програмами, підключення до інформаційної мережі Інтернет, створення Web-сайтів.
Продовжити формування інформаційно-навчального середовища системи освіти району. – Готувати базу для впровадження моделі навчання «1 учень – 1 комп'ютер» у навчальних закладах району.
Удосконалити роботу щодо підвищення якості підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень.
Поліпшити умови проживання й навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими фізичними можливостями; забезпечити соціально-педагогічний супровід та підтримку зазначених категорій дітей.
Удосконалити виховну роботу з дітьми та учнівською молоддю; активізувати роботу щодо попередження дитячої бездоглядності, правопорушень, негативних проявів у молодіжному середовищі.
Забезпечити умови для роботи соціально-психологічних служб у закладах освіти відповідно до діючого Положення про психологічний кабінет.
Забезпечити функціонування класів інклюзивної освіти відповідно до чинної нормативно-правової бази.
Створити належні умови для ширшого охоплення позашкільною освітою дітей та учнівської молоді.

Переглядів: 326 | Додав: Пасак | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0