Вторник, 07 Квітня 2020, 12.42.55
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020року
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Меню

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"


  Конкурс проводиться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 року № 149 "Про участь школярів України в Міжнародному математичному конкурсі "кенгуру". 

Правила організації та проведення конкурсу "Кенгуру"
Конкурс проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією "KANGOUROU SANS FRONTIERES" під егідою Юнеско на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національного університеті ім. І.Франка.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс в загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори або вчителі цієї школи. Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора конкурсу в своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс. Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу центрального оргкомітету разом з копією переказу благодійного внесу не пізніше 5 березня. Адреса огркомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054. т/ф. – (032)2401700 . Гроші необхідно переказати у Львівське відділення Укрексімбанку, р/р 260010060560, МФО 325718, код 22360064 (з поміткою "благочинні внески"), отримувач – Благодійний фонд "Ліцей".
Конкурс проводиться в пяти вікових групах:
МАЛЮК – для учнів 2-4 класів;
ШКОЛЯРИК – для учнів 5-6 класів;
КАДЕТ – для учнів 7-8 класів;
ЮНІОР – для учнів 9-10 класів і 9 класів шкіл з поглибленим вивченням математики;
СТУДЕНТ – для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл і 10,11 класів шкіл з поглибленим вивченням математики.
Рекомендований благодійний внесок складає 5 грн. 50 коп. від кожного учасника.
Конкурс проводиться в один день у квітні (день визначає центральний оргкомітет) в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
Місцеві осередки проведення конкурс отримують завдання за кілька днів до його початку. Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску. Час виконання завдань – 75 хв.
Завдання для учасників конкурсу запропоновані та затверджені Міжнародним форумом асоціації "KANGOUROU SANS FRONTIERES".
Для учнів 2-4 класів пропонується 24 цікавих тестових завдання різного ступеня складності, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань. До кожного завдання подається пять відповідей, серед яких є лише одна правильна.
Кожному учаснику вручається спеціальний сертифікат учасника.
Переможці конкурсу будуть запрошені до літніх математичних таборів та 15 з них будуть представляти Україну в міжнародних математичних таборах у Польщі, Румунії та Литві.
Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднююся не пізніше ніж через 8 тижнів після його проведення. Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки.


заявка на конкурс  http://www.kristti.com.ua/modules.php?name=Pages&go=page&pid=158

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0