Пятница, 10 Квітня 2020, 21.21.06
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020року
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Меню

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Наказ №96 від 16.09.2010року
НАКАЗ
по Калинівській ЗОШ 1-Ш ступенів
від 16 вересня 2010 р.                                                          № 96

 

Про організацію роботи

щодо правового захисту дітей
 
         На виконання Програми правової освіти населення Київської області 2008-2010 роки, наказу № 245 від 10.09.2010 р. «Про організацію роботи щодо правового захисту дітей» та з метою правового захисту дітей
         НАКАЗУЮ:
1.     Соціальному педагогу Березовській Л.П. здійснювати облік повідомлень ( батьками дітей, працівниками школи) усних та письмових про випадки   жорстокого поводження з дітьми.
                                                                                         Постійно
2.     Невідкладно робити повідомлення адміністрації школи протягом двох годин.
3.     Заступнику з виховної роботи Шусть Я.П. терміново ( протягом доби) передавати повідомлення у письмовій формі до служби у справах неповнолітніх, органів внутрішніх справ про випадки жорстокого поводження з дитиною чи реальну загрозу його вчинення.
                                                                                         Постійно
4.     Шусть Я.П. протягом тижня ознайомити класних керівників та класоводів з порядком заповнення Акту при отримання усної заяви та повідомлення про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення.
До 25.09.2010 р.
5.     Психологу школи організувати та провести з класними керівниками та класоводами семінар-тренінг щодо методики роботи з батьками з метою недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, а також відстежувати подібні випадки з боку інших учнів.
6.     Класним керівникам:
-         організувати і провести тематичні батьківські збори щодо роз’яснення наслідків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, а також з особами, що становлять найближче оточення дитини, що постраждала від жорстокого поводження або потерпає від реальної загрози його вчинення.
                                                                                до 01.10.2010 р.
7.     Психологу Синиці Л.Л. надавати соціально-психологічні послуги з метою збереження соціального статусу та повноцінної життєдіяльності, адаптування у суспільстві дітей, які постраждали від жорстокого поводження.
8.      Виконання п.1.4 наказ № 245 від 10.09.2010 р. по відділу освіти Броварської РДА (уживати заходів щодо виявлення і припинення фактів жорстокого поводження з дітьми у навчальних закладах, притягування до дисциплінарної відповідальності співробітників, учнів та інших осіб, які допускають жорстоке поводження з дітьми) оставляю за собою.
9.     Заступнику директора Марченко Л.М. взяти під контроль викладання правознавства в 1, 2 , 9 та 10 класах. Дане питання винести на нараду при директору в грудня місяця.
10.                       Контроль за виконанням даного наказу оставляю за собою.
 
        
                   Директор школи                        М.Г.ЮРАХ
 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Пасак (15 Жовтня 2010)
Переглядів: 245 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0