Пятница, 10 Квітня 2020, 21.18.49
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020року
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Меню

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Наказ №99 від 29.09.2010р.
 Наказ
по Калинівській ЗОШ I – III ступенів
від 23 вересня 2010р.                                              № 99
 
Про результати перевірки
шкільної документації
 
         В період  з 17 вересня по 20 вересня 2010 року була проведена перевірка стану ведення шкільної документації. Зокрема, перевірці підлягали класні журнали 1 – 11класів(їх оформлення) та особові справи учнів 1 – 11 класів.
Перевіркою встановлено, що, в основному, педагоги (класоводи та класні керівники) дотримуються правил ведення шкільної документації. Так, особові справи учнів знаходяться у папках і  розміщені в алфавітному порядку. В них є всі відомості про учня, результати навчальної діяльності за попередні роки, які завірені печаткою, характеристики (за 1, 4 та 9 класи). В особових справах учнів 10 та 11 класів, крім того, знаходяться документи про базову загальну середню освіту. Класні журнали класоводами та класними керівниками оформлені вчасно. Записи  зроблено охайно, відповідно до вимог, вказаних у журналах. Заняття групи продовженого дня ( 1клас) обліковуються в окремому журналі. Проте, існують певні недоліки. Зокрема:
 
1.     Не оформлені папки з особовими справами 1-х класів (кл.керівники Іванюта Н.М. та Дейнеко Л.Д.).
2.     Відсутні або оформлені не повністю сторінки здоров’я (5Б кл. – кл. керівник Шусть Я.П., 7Акл. – кл. керівник Малай Н.М., 9Б кл. – кл. керівник Гревцова А.О.,  10кл. – кл. керівник Петрук О.Ф.)
3.     Наявні пропуски на сторінках «Загальні відомості про учнів» - № особової справи, місце роботи батьків, адреса проживання (кл. керівники Харсіка Л.І., Петрук О.Ф., Гревцова А.О., Шусть Я.П.).
4.     Відсутні або необліковані в повній мірі години спілкування за вересень, профілактичні бесіди по попередженню травматизму, правилах вуличного руху, гігієні та санітарії, протипожежній безпеці (Гревцова А.О., Петрук О.Ф., Шусть Я.П.).
5.     Спостерігається невірне ведення обліку учнів в класних журналах 7А, 7Б та 10 класів ( кл. керівники Малай Н.М., Кучеревська А.С., Петрук О.Ф.).
6.     Незаповнена сторінка «Зведена таблиця руху учнів класу» ( кількість учнів на початок І семестру і навчального року) в журналах 7Б, 9Б класів ( кл. керівники Кучеревська А.С.,   Гревцова А.О.).
7.     Відсутня контрольна червона лінія  на сторінці «Облік відвідування» (кількість учнів станом на 05.09.2010р.) в журналах 2Б, 8А та 8Б класів (кл. керівники Філіпчук М.М., Гражевський О.А., Кирій С.І.).
 
Виходячи з вищезазначеного
 
НАКАЗУЮ:
1.     Усім педагогам чітко виконувати положення Інструкції з ведення класного журналу учнів 1 – 4 та 5 – 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ  МОН України  №496 від 03.06.2008р.).
2.     Усім педагогам школи при веденні класних журналів дотримуватись Інструктивно-методичних  рекомендацій щодо викладання навчальних предметів в загальноосвітніх навчальних закладах у 2010-2011 навчальному році
3.     Усім класним керівникам 1 – 11 класів ознайомитись з результатами перевірки журналів (зауваження записані на відповідній сторінці).
4.     Класним керівникам та вчителям – предметникам до 01.10.2010р. усунути всі недоліки в оформленні  та веденні класних журналів, про що зробити відповідні відмітки.
5.     Шкільній медсестрі Харламовій М.І. зробити записи в класних журналах на    сторінках здоров’я про патологічну ураженість учнів та групу фізичної культури.
6.     Усім педагогам школи:
          6.1 Записи у класних журналах робити відповідно до єдиних орфографічних  вимог.
          6.2 Записи в журналах вести своєчасно, акуратно, використовуючи чорнила   одного кольору .
          6.3 При оформленні записів у журналах не допускати виправлення, закреслення, витирання та використання коректора.
7.     Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Марченко Людмилу Миколаївну.
 
    
 
 
Директор школи                   М.Г.Юрах
Категорія: Мої статті | Додав: Пасак (15 Жовтня 2010)
Переглядів: 1869 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0