Воскресенье, 31 Травня 2020, 22.48.55
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

КАЛИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020року
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Меню
Головна » 2010 » Октябрь » 13
      У Міністерстві юстиції зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки від 26 серпня 2010 р. № 833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2011 році».
     Цим документом встановлено, що у 2011 році зовнішнє оцінювання для бажаючих стати студентами вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська. 
     Зовнішнє оцінювання з української мови та літератури є обов′язковим для всіх абітурієнтів. 
     Результати зовнішнього оцінювання будуть зараховуватися як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямування). 
     Тести ... Читать дальше »
Переглядів: 281 | Додав: Пасак | Дата: 13 Жовтня 2010 | Коментарі (1)

   
     
        29 вересня 2010 року на нараді в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти МОН керівники провідних українських видавництв, які здійснюють державне замовлення, повідомили про останні терміни видруку підручників для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. У нараді взяли участь: директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод, голова правління ДАК "Укрвидавполіграфія" Василь Продан, начальник контрольно-ревізійного відділу Міністерства освіти і науки України Валентин Миргородський.
       "Відповідно до державного замовлення на 2010 рік надруковано 32 назви підручників, що складає 3,3 млн. примірників. Організаційні питання з боку Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Державн ... Читать дальше »
Переглядів: 305 | Додав: Пасак | Дата: 13 Жовтня 2010 | Коментарі (0)


Дорогі школярі та студенти, шановні вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

      1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною. 
      Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого на ... Читать дальше »

Переглядів: 613 | Додав: Пасак | Дата: 13 Жовтня 2010 | Коментарі (0)

Ознайомитися з матеріалами педагогічної ради можна тут
Переглядів: 292 | Додав: Пасак | Дата: 13 Жовтня 2010 | Коментарі (0)

Відбулися традиційні серпневі конференції педагогічних працівників, де були окреслені завдання перед освітянами на навчальний рік.

          Резолюція серпневої (2010р.) конференції педагогічних працівників Броварського району 
Ми, учасники серпневої (2010р.) конференції педагогічних працівників, заслухавши та обговоривши доповідь голови Броварської районної державної адміністрації Іваненка Петра Петровича «Освіта Броварщини в контексті соціально-економічного розвитку регіону», начальника відділу освіти Лукашевича Сергія Івановича «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2009-2010 навчальному році та завдання на 2010-2011 навчальний рік», враховуючи доручення голови районної державної адміністрації за результатами розгляду на колегії райдержадміністрації питання щодо готовності навчальних закладів до 2010-2011 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, вважаємо за доцільне спря ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: Пасак | Дата: 13 Жовтня 2010 | Коментарі (0)

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0